شرایط و قوانین

قوانین و مقررات استفاده از فروشگاه اینترنتی ونیسا


استفاده شما از فروشگاه اینترنتی ونیسا و سفارش کالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:


خرید کالا از فروشگاه اینترنتی ونیسا بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد


فروشگاه اینترنتی “ونیسا” واسطه ای جهت ارائه محصولات شرکت‌های تولید‌کننده، واردکننده یا توزیع‌کننده به مشتریان است.


اطلاعات و مشخصات کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی “ونیسا” از منابع زیر تامین می‌شود:


1- اطلاعاتی که توسط تامین کننده کالا ارائه می‌شوند.


2- اطلاعاتی که از سایت‌های معتبر خارجی ترجمه می‌شوند.


از اینرو فروشگاه اینترنتی “ونیسا” هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و یا خطاهای نگارشی احتمالی برعهده نخواهد داشت. ولی با هدف ارائه خدمات بهتر و آگاه‌سازی مشتریان، خود را در بروزرسانی مداوم اطلاعات و محتویات متعهد می‌داند.


فروشگاه اینترنتی “ونیسا” هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این فروشگاه می باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.


فروشگاه اینترنتی “ونیسا” هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتویات سایتهایی که ارتباط به آنها به واسطه آگهی و یا لینک در “ونیسا” شکل می گیرد، پذیرا نیست.


وب سایت “ونیسا” هیچ گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحات سایت خود نمی پذیرد. سروﻳس های سایت «آنگونه که هست» ارائه می شود و سایت “ونیسا” تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.


فروشگاه اینترنتی “ونیسا” به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.


کاربران متعهد هستند که در دسترسی به فروشگاه اینترنتی “ونیسا” مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.


خدمات و محتویات سایت، صرفا براى استفاده شخصى و غیر تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سایت براى فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید. اگر مایلید از سرویسها و محتویات سایت جهت مقاصد تجارى استفاده نمایید لازم است از قبل به ما اطلاع دهید. براى این کار لطفا با ما تماس بگیرید.


کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.


مالکیت معنوی محتویات فروشگاه اینترنتی “ونیسا” شامل قانون حق تکثیر شده و متعلق به فروشگاه اینترنتی “ونیسا” می باشد.


© کلیه حقوق محفوظ است.1396 هجری خورشیدی


ارتباط با کاربران :


تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت www.venisa.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرسهای رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی گیریم .


فروشگاه اینترنتی “ونیسا” هیچ گونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.venisa.ir  و همچنین، هیچ گونه شناسه در برنامه های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger و غیره ندارد و هیچگاه با این روش ها با شما تماس نمی گیرد.


برای تماس با فروشگاه اینترنتی “ونیسا” ، فقط آدرس و شماره تماس های ذکر شده در بخش تماس با ما مجاز می باشند. اگر می خواهید برای ما نامه یا پیامک بفرستید فقط به این آدرسها ارسال کنید.


فروش و تحویل سفارش :


مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در فروشگاه اینترنتی”ونیسا”درج شده و فروشگاه اینترنتی “ونیسا” به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا (از جمله هزینه های مربوطه)، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.


در صورتی که تامین کننده و صاحب برند به دلایلی خارج از اراده و اختیار خود، توان تحویل کالا در موعد مقرر را نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.


ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. هزینه مالیات ارزش بر افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه شده است. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود.


سفارش دهنده یا تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.


مدت گارانتی و نام شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش در قسمت توضیحات هر کالا ذکر شده است. در صورت عدم درج موارد مذکور در این قسمت، گارانتی برای آن کالا وجود ندارد.


شرایط برگشت کالا :


هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت 24 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق تلفن و یا پیامک به شماره 10004353  به مرکز ارتباط مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت اثبات نقص ، بازگشت یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از 24 ساعت هیچ اعتراضی پذیرفتنی نیست.(خاطرنشان می سازد این بند فقط برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری میگردد)


در صورتی که فرد خریدار بخواهد وجه کالا را به طور ناقص پرداخت کند کالا بدون هماهنگی، توسط پیک برگشت خواهد خورد و هزینه ارسال نیز عودت داده نخواهد شد.


قیمت کالا :


با توجه به نوسان شدید قیمت ها ممکن است بین زمان سفارش تا تهیه  و ارسال کالا قیمت ارسال کالا و گاها قیمت کالا تغییر کند. در این صورت فروشگاه با خریدار تماس گرفته و قیمت جدید اعلام می گردد. در صورت توافق کالا ارسال می گردد.


با تشکر – فروشگاه ونیسا

سفارش تلفنی 09128434263